18 Kasım 2014 Salı

Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Kom. İşçi Alacak

Altınova Bakım Onarım Komutanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere işçi alımı yapacaktır. Buna göre komutanlığı işçi alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar 24 Kasım tarihine kadar İŞKUR'un YALOVA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ birimine iş başvurusu yapabilirler.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. -Talepde 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup,lise Mezunları için KPSSP94 puanı en az 60 olan adayların başvuruları kabul edilecektir.
-Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - İnternet üzerinden yapılan başvurularda adayların yanlış bildirimlerde bulunması halinde sorumluluk adayın kendisinde olup,Türkiye İş Kurumu'na herhangi bir sorumluluk yüklenemez. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. -İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Özel şartlar, Mesleki eğitim veren liselerin -betonarme demirciliği-kalıpçılığı -duvarcılık -sıvacılık -inşaat (üst yapı) -inşaat teknolojileri -yapı teknolojileri -yapı duvarcılığı -sıva badana ve boyacılık -yapı taşçılığı -inşaat -yapı -yapı işleri -yapıcılık bölümü mezunu olmak

Meslek Bilgileri
MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Diğer İnşaat Teknisyenleri

Öğrenim Bilgileri
Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi OkulBetonarme Demirciliği-KalıpçılığıOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulDuvarcılıkOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulSıvacılıkOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okulİnşaat-Üst YapıOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okulİnşaat TeknolojisiOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulYapı TeknolojileriOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulYapı DuvarcılığıOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulSıva Badana ve BoyacılıkOrtaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi OkulYapı TaşçılığıOrtaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri
Sınav KategorisiSınav AdıSınav Puan TürüEn Az Puan LimitiSınav Giriş Tarihi
Kamu Personel SınavlarıKPSSKPSSP9460

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :YALOVA MERKEZ, ALTINOVA, ARMUTLU, ÇINARCIK, ÇİFTLİKKÖY, TERMAL

Diğer Bilgiler
İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı1
İş Sözleşmesi TipiBelirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma ŞekliTam Süreli